Brygada remontowa Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie rozpoczęła remont drogi powiatowej z Garzyna do Drobnina.

Przed rozpoczęciem remontu wycięte zostały drzewa i ich korzenie, które kolidowały z zakresem planowanych robót. Brygada ZDP wykona remont drogi wraz ze wzmocnieniem krawędzi jezdni na odcinku 1,4 km i szerokości około 1,6 m. Po zakończeniu prac w 2019 r. szerokość jezdni ma wynosić 6 m.

Roboty rozpoczęto od wykonywania podbudowy jezdni od strony Drobnina w kierunku Garzyna.

{gallery}2018/artykuly/droga_Garzyn_Drobnin_2018,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}