W dniach 19 - 20.03.2016 w Boszkowie odbędzie się Turniej Petanque. W sobotę VI Ogólnopolski Halowy Turniej Petanque o Puchar PFP (triplety), natomiast w niedzięlę VI Ogólnopolski Halowy Grand Prix pod patronatem Starosty Leszczyńskiego (dublety).

19.03.2016 r. (sobota) - triplety
VI Ogólnopolski Halowy Turniej Petanque o Puchar PFP

godz. od 9.00 - zapisy, weryfikacja zgłoszeń
godz. 9.45 - losowanie
godz. 10.00 - rozpoczęcie turnieju - 4 rundy
godz. 14.15 - przerwa obiadowa
godz. 14.45 - kontynuacja rozgrywek - 3 rundy
godz. 18.00 - zakończenie turnieju, wręczenie pucharów, losowanie nagród wśród wszystkich uczestników

20.03.2012 r. (niedziela) - dublety
VI Ogólnopolskie Halowe Grand Prix pod patronatem Starosty Leszczyńskiego

Powyższy turniej jest współfinansowany przez Starostwo Powiatu Leszczyńskiego.

godz. od 9.00 - zapisy, weryfikacja zgłoszeń
godz. 9.45 - losowanie
godz. 10.00 - rozpoczęcie turnieju - 4 rundy
godz. 14.00 - przerwa obiadowa
godz. 14.30 - kontynuacja turnieju 3 rundy
godz. 17.30 - zakończenie turnieju, wręczenie pucharów nagród dla zwycięzców, losowanie nagród wśród wszystkich uczestników

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
I. Miejsce i zasady rozgrywania turniejów:
1. Miejscem rozgrywania turniejów jest Ośrodek Rekreacji Konnej"Kalumet" w
Boszkowie ul. Źródlana 5
2. Turnieje open. 7 rund systemem Bucholca.
3. Podczas turniejów obowiązuje Regulamin FIPJP oraz Regulamin Rozgrywek P.F.P.
4. W każdym turnieju wyznaczyliśmy limit 43 drużyn.
5. Na terenie hali zostanie zbudowanych 21 boisk.
6. Kierownikiem zawodów jest: Romuald Ratajczak, tel. kom.: 605140647 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
7. Sędzią głównym zawodów będzie Maciej Kiepsch, sędziowie techniczni: Krystian Maćkowiak, Tabaka Wiesław, Wielebski Robert

II. Zapisy:
Zapisy - na stronie PFP, wkładka Petanque PRO do dnia 17.03.2016 godz.20:00
Wpisowe do turniejów wynosi: 35 zł od zawodnika za każdy turniej, zawodnicy do 18 roku życia płacą 25 zł.

III. Wyżywienie:
W ramach opłaty wpisowej zawodnicy zapewniony mają ciepły posiłek, kawę, herbatę,
ciasto jak również paprykę, smalec, ogórki i chleb.

IV. Parkingi i toalety:

Na terenie obiektu znajduje się całodobowy, bezpłatny, niestrzeżony parking na 100
pojazdów. Na miejscu znajduje się również pełne zaplecze sanitarne.

V. Nagrody

W turnieju tripletów: Puchar przejściowy PFP dla najlepszej drużyny, puchary i medale dla zawodników stojących na podium, za IV - VI miejsca zawodnicy otrzymują statuetki.

W turnieju dubletów: Puchary i medale dla zawodników stojących na podium, za IV - VI miejsca statuetki. Ponadto nagrody rzeczowe: za I miejsce każdy zawodnik otrzymuje namiot 3-osobowy, za II miejsce zawodnicy otrzymują nesesery podróżnicze a za III miejsce lodówki turystyczne.
Wśród wszystkich uczestników rozegranych turniejów rozlosowane będą nagrody rzeczowe.
Każdy zawodnik otrzymuje także okolicznościowy button dot. rozgrywanych turniejów.

VI. Kontakt:
W razie pytań proszę pisać na: Romuald Ratajczak tel. 605 140 647, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
Po wcześniejszym kontakcie istnieje możliwość załatwienia noclegów w Boszkowie jak również załatwienia obiadu wegetariańskiego.

Romuald Ratajczak