Starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak spotkał się z emerytowanymi pracownikami Starostwa Powiatowego w Lesznie.

W ten sposób docenił seniorów za ich znaczący wkład w funkcjonowanie samorządu powiatowego. Staroście towarzyszył wicestarosta leszczyński Grzegorz Rusiecki i skarbnik Marcin Wydmuch.

Spotkanie było okazją do podziękowań przybyłym gościom za zaangażowanie, profesjonalizm zawodowy jaki wykazywali będąc pracownikami starostwa, podsumowania pracy samorządu w bieżącym roku oraz do złożenia życzeń świątecznych.

W spotkaniu uczestniczyło 19 byłych Pracowników Starostwa Powiatowego, było ono okazją do wspomnień i miłych rozmów. Na zakończenie seniorzy otrzymali upominki.

{gallery}2018/artykuly/Spotkanie_z_emerytami,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}