Przewodniczący Jan Szkudlarczyk zwołał na piątek 28 grudnia br. III sesję Rady Powiatu Leszczyńskiego. Rozpocznie się o godz. 12.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lesznie na pl. Kościuszki 4b.

Przedmiotem sesji będzie między innymi:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad

2. Informacja nt. porządku obrad

3. Przyjęcie protokołu z II Sesji w dniu 11 grudnia 2018 roku

4. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu w okresie międzysesyjnym

5. Interpelacje i zapytania radnych

6. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia planu pracy Rady Powiatu Leszczyńskiego (DRUK NR 24)

7. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia planów stałych komisji Rady Powiatu Leszczyńskiego (DRUK NR 25)

8. Podjęcie uchwały w sprawie zasad zgłaszania projektów uchwał w ramach obywatelskiej inicjatywy uchwałodawczej (DRUK NR 26)

9. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2018 rok (DRUK NR 27)

10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2018-2021 (DRUK NR 28)

11. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej na lata 2019-2022 (DRUK NR 29)