W internacie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rydzynie odbyło się tradycyjne spotkanie Wigilijne. W wigilii uczestniczyli  wychowawcy i wychowankowie SOSW Rydzyna.

Spotkanie rozpoczęło przedstawienie jasełkowe przygotowane przez grupę wychowanków internatu. Następnie były świąteczne życzenia oraz tradycyjne łamanie się opłatkiem i wreszcie kolacja wigilijna, do której wszyscy uczestnicy zasiedli przy wspólnym, pięknie udekorowanym stole. Miłym momentem spotkania było wręczenie wychowankom upominków. Spotkanie przebiegało w uroczej, świątecznej atmosferze.

{gallery}2018/artykuly/SOSW_Wigilia_w_internacie,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}