Ze świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Rydzynie dzieci z klas autystycznych wystawiły Jasełka.

Tym przedstawieniem  dzieci sprawiły ogromną niespodziankę swoim rodzicom, których zaproszono na spokanie noworoczne. Choć czas świąt już za nami wszystkim zebranym wróciła świąteczna radość .

Dzieci zaprezentowały się w różnych rolach, niosąc dobrą nowinę o narodzeniu Jezusa. W jasełkach wystąpili trzej królowie, pastuszkowie, anioły, Maryja z dzieciątkiem.

Gromkie brawa rodziców oraz słowa uznania ze strony dyrekcji, sprawiły dzieciom radość.

{gallery}1.2019/SOSW_Jaselka,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}