Przed feriami zimowymi rozstrzygnięto kilka konkursów plastycznych, w których uczestniczyli uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego z Rydzyny.

Adrian Piosik został Laureatem wielkopolskiego konkursu pn: „Ja i moja rodzina”, który organizowany był w Poznaniu przez Wielkopolski Urząd Wojewódzki.

Grupa uczniów została nagrodzona w regionalnym konkursie „Mój świat, moje marzenia” zorganizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych w Rawiczu.

Nagrody główne konkursu trafiły do Klaudii Konopki i Macieja Woźniaka.

Wyróżnienia otrzymali: Maksymilian Wojciechowski, Wiktor Bateńczyk, Piotr Chudy, Bartosz Giera, Bartosz Wielgosz, Bartosz Serafin, Kacper Rybicki, Patryk Juszczak i Izabela Sawicz.

Wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym uczniom gratulujemy.

{gallery}1.2019/SOSW_SUKCESY,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}