Trwają prace związane z przygotowaniem terenu pod budowę ciągu pieszo-rowerowego z Włoszakowic do Gołanic. Przy drodze powiatowej P4760 na odcinku pomiędzy Włoszakowicami a Jezierzycami Kościelnymi wycinane są drzewa.

Wycinka drzew wymaga częściowego ograniczenia ruchu kołowego. Do 9 lutego br. godz. 8.00-16.00 w droga powiatowa między rondem we Włoszakowicach, a skrzyżowaniem w Krzyżowcu będzie zamknięta. Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie, który nadzoruje prace prowadzone przez Nadleśnictwo Włoszakowice, zaleca objazd przez Bukówiec Górny, Sądzię, Krzycko Wielkie i Krzycko Małe.

Również w dniach od 28 stycznia do 9 lutego w godz. 8.00-16.00 trasa od skrzyżowania w Krzyżowcu do Jezierzyc Kościelnych (skrzyżowania z drogą Jezierzyce Kościelne - Zbarzewo) będzie zamknięta. Zalecany jest objazd przez Zbarzewo.

Fot. Wloszakowice.pl

{gallery}1.2019/Wycinka_drzew,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}