Brygada remontowa Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie profiluje pobocza przy drodze powiatowej przez Święciechowę.

W ramach bieżącego utrzymania dróg powiatowych pracownicy ZDP w Lesznie rozpoczęli profilowanie poboczy na ul. Leszczyńskiej w Święciechowie, na odcinku od granicy z Lesznem do skrzyżowania z ulicami Strzelecką i Wolności.

Prace polegają na zebraniu przy pomocy koparki nadmiaru ziemi i trawy, oczyszczeniu krawężników oraz usunięciu piasku z jezdni i ścieżki rowerowej, który pozostał po zimowym zabezpieczeniu przed śliską nawierzchnią. Prace zakończą się posianiem nowej trawy.

{gallery}2019/Swieciechowa_profilowanie_poboczy_2019,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}