W dniu dzisiejszym Pracownycy Starostwa Powiatowego w Lesznie wraz ze Starostą Leszczyńskim Jarosławem Wawrzyniakiem, Wicestarostą Robertem Kasperczakiem,

Sekretarzem Krystianem Maćkowiakiem, Skarbnikiem Marcinem Wydmuchem, Naczelnikami poszczególnych Wydziałów oraz Kierownikami i Dyrektorami Jednostek Organizacyjnych podziękowali za współpracę i pożegnali Pana Piotra Giernasa, który od 1 marca rozpocznie pracę w MOSiR w Lesznie. Przez najbliższy miesiąc będzie pełnić tam funkcję kierowniczą, a następnie zajmnie stanowisko głównego specjalisty do spraw obiektów sportowych.
Pan Piotr w Starostwie Powiatowym w Lesznie przepracował 17 lat 1 miesiąc i 12 dni.

Raz jeszcze dziękujemy za miłą współpracę i życzymy samych sukcesów w nowym miejscu pracy.

"Praca, którą się kocha

jest owocna, wypełnia