Starostwo Powiatowe w Lesznie ogłosiło nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze - specjalista ds. ochrony gruntów rolnych i leśnych, klasyfikacji gruntów oraz spraw związanych z gruntami rolnymi w Wydziale Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami. Oferty można składać do 30 kwietnia br.

Wśród wymagań niezbędnych oczekiwanych od kandydatów znajduje się m.in. wykształcenie wyższe I lub II stopnia: geodezja i kartografia, gospodarka przestrzenna, ochrona środowiska, rolnictwo lub administracja. Dopuszczalne są inne kierunki w przypadku posiadania co najmniej rocznego stażu pracy na stanowisku urzędniczym odpowiedzialnym za realizację zadań związanych z ochroną gruntów rolnych i leśnych.

Dodatkowymi atutami kandydatów będą doświadczenie na podobnym stanowisku pracy. Od kandydatów jest wymagana znajomość przepisów ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych, kodeksu postępowania administracyjnego, prawa geodezyjnego i kartograficznego, ustawy o samorządzie powiatowym, rozporządzenia w sprawie ewidencji gruntów i budynków oraz rozporządzenia w sprawie gleboznawczej klasyfikacji gruntów.

Dokumenty należy składać w Punkcie Obsługi Klienta w Starostwie Powiatowym w Lesznie lub przesłać w terminie do dnia 30 kwietnia br. do godz. 15.00 na adres: Starostwo Powiatowe w Lesznie pl. Kościuszki 4, budynek B, 64-100 Leszno z dopiskiem kopercie „Oferta zatrudnienia na wolne stanowisko urzędnicze – specjalista ds. ochrony gruntów rolnych i leśnych, klasyfikacji gruntów oraz spraw związanych z gruntami rolnymi”.