Bez tytułu.jpg

Podczas niedzielnej wystawy pod patronatem Starosty Leszczyńskiego prezentowali się utytułowani przedstawiciele różnych ras. Najpiękniejsze z czworonogów rywalizowały ze sobą w kategorii własnych ras, a następnie w 10 grupach. Najważniejszym finałem był Best in Show, czyli wybór najpiękniejszego psa wystawy, który wywalczył Berneński Pies Pasterski o imieniu Fryderyk Swobodne Życie, tuż za nim uplasował się Gończy Polski Huncwot Kłusująca Sfora, który zwyciężył wcześniej w wyborze najładniejszego psa rasy polskiej.
O tytuł najpiękniejszego walczyły także psy z Leszna. Grand Prix Leszna imienia Janusza i Dobromiły Betting zdobył Dog Niemiecki o imieniu Espace For You Shine of My Hart z hodowli Jadwigi Szłapki. Drugi był wilczarz Largo Lamaz Festina, a trzecie miejsce zajął chart polski Pankracy Arcturus.

W wystawie wzięło łacznie udział 352 psich piękności z całego świata. Leszczyński oddział Związku Kynologicznego reprezentowało około 20 psów.

WYNIKI - ZOBACZ