W sobotę 11 maja br. na rynku w Lesznie odbędzie się Dzień Europy i leszczyńskie Targi Organizacji Pozarządowych 2019. Prowadzony przez powiat leszczyński Punkt Informacji Funduszy Europejskich w Lesznie zaprasza tam do Miasteczka Europejskiego.

Fundacja Centrum Aktywności Twórczej, Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct Poznań oraz Miasto Leszno już po raz dziesiąty zapraszają do udziału w Dniu Europy i leszczyńskich Targach Organizacji Pozarządowych 2019. Odbędą się one 11 maja 2019 r. na rynku w Lesznie w godz. 10.30 - 14.00. Tegoroczna edycja łączy się z 15-leciem przystąpienia Polski do Unii Europejskiej.

W programie przewidziane są animacyjne targi z konkursami prowadzone przez lokalne organizacje pozarządowe i placówki oświatowe, występy artystyczne, animacje dla dzieci i młodzieży oraz szereg atrakcji dla mieszkańców.

Dzien Europy