Mażoretki Twins z Włoszakowic odniosły sukcesy indywidualne i zespołowe na mistrzostwach Polski mażoretek w Krzywiniu.

Zespół mażoretek Twins prowadzony przez instruktorki Karolinę Prałat i Małgorzatę Kujawę podczas mistrzostw Polski zaprezentował się w kilku kategoriach. Przygotowane choreografie oraz poziom ich wykonania zostały bardzo wysoko ocenione przez międzynarodowe grono sędziowskie. Indywidualnie dwa złote medale za występy solowe z batonem (pałeczką mażoretkową) zdobyły Julia Konieczna i Natalia Konieczna. Najbardziej emocjonujące i widowiskowe były jednak prezentacje zespołowe, podczas których włoszakowickie mażoretki w układach klasycznych (w kategorii wiekowej senior) wywalczyły złoty medal w kategorii baton scena, srebrny medal w kategorii baton przemarsz, pierwsze miejsce w punktacji łącznej za scenę i przemarsz w kategorii baton, złoty medal w kategorii buława scena, złoty medal w kategorii buława przemarsz, pierwsze miejsce w punktacji łącznej za scenę i przemarsz w kategorii buława.

We wszystkich powyższych kategoriach reprezentantki gminy Włoszakowice otrzymały nominacje do udziału w mistrzostwach Europy mażoretek, które odbędą się 14-18 sierpnia w Győr na Węgrzech.