Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie organizuje 17 czerwca br. w Lesznie spotkanie na temat wsparcia z budżetu Unii Europejskiej dla rozpoczynających działalność gospodarczą.

Działający przy Starostwie Powiatowym w Lesznie Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich organizuje spotkanie informacyjne, którego celem jest przedstawienie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej dla osób chcących pozyskać wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Podczas spotkania omówione zostaną m.in. następujące programy: Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2014 – 2020 (działanie: 6.3.1 Samozatrudnienie i przedsiębiorczość; 6.5 Doskonalenie kompetencji osób pracujących i wsparcie procesów adaptacyjnych) oraz Program Rozwoju Obszarów Wiejskich. Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Lesznie.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 17 czerwca 2019 r., w godz. 10:00 - 12:00 w Stacji Biznes przy pl. Metziga 1 w Lesznie.

Zgłoszenia przyjmuje Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lesznie pod numerami telefonu: 65 529 68 06 / 65 525 69 66 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zgłoszenia będą przyjmowane do 16 czerwca 2019 r. do godz. 15:00.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, a o wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnością prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

PIFE Leszno 2019 1