Oliwia Białasik zdobyła Grand Prix VII Festiwalu Piosenki „Śpiewaj z nami” zorganizowanego w Górznie.

Na scenie zaprezentowało się 94 wykonawców ze szkół specjalnych oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych z Brzezia, Górzna, Leszna, Rydzyny, Śremu, Wolsztyna i Wschowy. Organizatorem festiwalu VII Festiwalu Piosenki „Śpiewaj z nami” było Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży w Górznie wraz z Gminnym Centrum Kultury w Krzemieniewie. Dzięki sponsorom każdy z uczestników otrzymał dyplom i atrakcyjny upominek, a na najlepszych czekały puchary i dodatkowe nagrody.

Lista nagrodzonych:

I miejsce - Wiercipięty

II miejsce - Duet Magda i Asia

III miejsce - Włóczykije

W tym roku przyznana została również nagroda dla najmłodszego uczestnika festiwalu, otrzymał ją Marek Lisak. Za ogólny wyraz artystyczny doceniony został zespół wokalny „Dzwoneczki”. Nagrodę Grand Prix wyśpiewała Oliwia Białasik.

{gallery}2019/Gorzno_festiwal_Spiewaj_Z_nami_2019,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}