Brygada remontowa Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie zakończyła remont drogi powiatowej z Garzyna do Drobnina.

W ub.r., przed rozpoczęciem remontu, wycięte zostały drzewa i ich korzenie, które kolidowały z zakresem planowanych robót. Jesienią i wiosną brygada ZDP wykonała remont drogi wraz ze wzmocnieniem krawędzi jezdni na odcinku ok. 1,4 km i szerokości około 1,6 m. Na poszerzonym odcinku ułożono dwie warstwy asfaltu. Po zakończeniu prac szerokość jezdni wynosi 6 m.

Prace remontowe współfinansowały samorządy powiatu leszczyńskiego i gminy Krzemieniewo.

{gallery}2019/droga_Garzyn_Drobnin_2019_1,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}