Przewodniczący Jan Szkudlarczyk zwołał na wtorek 23 lipca br. XIV sesję Rady Powiatu Leszczyńskiego. Rozpocznie się o godz. 13.00 w Starostwie Powiatowym w Lesznie.

Ustalony przez przewodniczącego Rady Powiatu Leszczyńskiego porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad

2. Informacja nt. porządku obrad sesji

3. Przyjęcie protokołu z XIII Sesji w dniu 11 lipca 2019 roku

4. Interpelacje i zapytania radnych

5. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XI/71/2019 Rady Powiatu Leszczyńskiego z dnia 13 czerwca 2019 r. w sprawie powierzenia Gminie Osieczna zadania inwestycyjnego pn. „Budowa na terenie Gminy Osieczna dróg dla rowerów w ramach zadania ograniczenie niskiej emisji na terenie Aglomeracji Leszczyńskiej”

6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały budżetowej na 2019 rok

7. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Leszczyńskiego na lata 2019-2022

8. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych

9. Wolne głosy i wnioski