Brygada remontowa Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie przebudowuje uszkodzone odcinki drogi w Krzyżowcu i Zbarzewie w gminie Włoszakowice.

Po poszerzeniu drogi z Garzyna do Drobnina brygada remontowa ZDP w Lesznie rozpoczęła prace w Krzyżowcu i Zbarzewie. Zakres robót obejmuje przebudowę kilku odcinków drogi o łącznej długości ok. 1,1 km. Po sfrezowaniu części starej nawierzchni wzmocnione i odbudowane zostaną krawędzie jezdni i zlikwidowane zapadliska. Na przebudowanych fragmentach jezdni ułożone zostaną dwie warstwy asfaltu. Prace potrwają kilka tygodni.