W dniach 3 – 17 września br. zamknięty będzie przejazd kolejowy między Lesznem a Kąkolewem, w ciągu drogi krajowej nr 12. Na czas remontu wprowadzony zostanie objazd.

Spółka Dromo z Poznania na zlecenie spółki PKP Polskie Linie Kolejowe wykona remont przejazdu kolejowego na drodze krajowej Leszno - Kąkolewo. W związku z prowadzonymi robotami zostanie on zamknięty w dniach 3 – 17 września br.

Zalecany objazd - w kierunku Gostynia: droga krajowa nr 12, Leszno, Lipno, Osieczna, Dobramyśl, droga krajowa nr 12, a w kierunku Leszna – droga krajowa nr 12, Pawłowice, Nowa Wieś, Leszno, droga krajowa nr 12.