Na ul. Prymasa Krzyckiego w Krzycku Wielkim trwa układanie warstwy wyrównawczej asfaltu. Na czas prac droga powiatowa jest wyłączona z ruchu.

Firma Usługowo – Handlowa Jacek Malepszy z Leszna kończy w Krzycku Wielkim przebudowę ok. 1,1 km drogi powiatowej. Ul. Prymasa Krzyckiego jest modernizowana na odcinku od skrzyżowania z ul. Mórkowską do skrzyżowania z ul. Osiedle 700-lecia. Obecnie trwa układanie warstwy wyrównawczej asfaltu. Warstwa ścieralna natomiast zostanie ułożona w ramach odtworzenia nawierzchni po zakończonej zleconej przez gminę Włoszakowice budowie kanalizacji sanitarnej.

Od 12 do 17 września br. przebudowywany odcinek drogi został wyłączony z ruchu drogowego. Zalecany objazd z kierunku Śmigla wyznaczono przez: Bukówiec Górny - Włoszakowice - Jezierzyce Kościelne - Gołanice – Krzycko Małe, z kierunku Leszna : Gołanice - Jezierzyce Kościelne - Włoszakowice - Bukówiec Górny.

{gallery}2019/droga_Krzycko_Wielkie_2019_2,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}