Derby powiatu leszczyńskiego w piłkarskiej klasie okręgowej wygrali piłkarze 4P4S Rydzyniak Rydzyna, pokonując GKS Włoszakowice 3:0. Spotkanie było okazją do podziękowania samorządom Rydzyny i powiatu leszczyńskiego za wsparcie w zakupie kosiarki do trawy.

Wysokim zwycięstwem 3:0 nad GLS Włoszakowice piłkarze Rydzyniaka umocnili się na pozycji wicelidera klasy okręgowej.

- Cały zespół zagrał fenomenalnie. Trzy mecze - 9 punktów- to w rundzie wiosennej dorobek punktowy Rydzyniaka, który zawodnicy w kolejnych trzech meczach mają ochotę podwoić – czytamy na stronie internetowej Rydzyniaka (http://rydzyniak.futbolowo.pl)

Mecz derbowy był okazją do podziękowania władzom samorządów Rydzyny i powiatu leszczyńskiego za wsparcie w zakupie kosiarki do pielęgnacji murawy.