W niedzielę 29 września br. o godz. 11:00 tenisiści stołowi Wametu Dąbcze zainaugurują zmagania w Pucharze Europy TT Inter Cup. Pierwszym rywalem będzie włoska drużyna ASD Tennistavolo Norbello.

Pierwszym rywalem zespołu z gminy Rydzyna w nowej edycji Pucharu Europy będzie spadkowicz z włoskiej Serie A – ASD Tennistavolo Norbello z sardyńskiej prowincji Oristano. W minionym  sezonie włoski klub w rozgrywkach Pucharu Europy TT Inter Cup dotarł do ćwierćfinału. Największym sukcesem ekipy z Norbello w tych europejskich rozgrywkach było zajęcie czwartego miejsca w sezonie 2014/2015.

Spotkanie Wametu Dąbcze z ASD Tennistavolo Norbello rozpocznie się 29 września br. o godz. 11:00. Dla kibiców, którzy zdecydują się pojawić w hali sportowej w Dąbczu organizatorzy przygotowali ciekawe nagrody. Jedną z nich będzie lot widokowy samolotem ufundowany przez Loty Leszno.