Starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak ogłosił przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości Skarbu Państwa, położonej w obrębie Górzno, gmina Krzemieniewo. To dom mieszkalny z częścią ogrodową.

Na sprzedaż przeznaczona jest nieruchomość w Górznie, gmina Krzemieniewo, o powierzchni 0,0200 ha. Nieruchomość położona jest przy drodze asfaltowej, z której ma bezpośredni dojazd i dojście. Jest zabudowana budynkiem mieszkalnym jednokondygnacyjnym o powierzchni 43,12 m2. Budynek od dłuższego czasu nie jest użytkowany. Znajduje się w stanie technicznym bardzo złym.

Cena wywoławcza nieruchomości to 11 tys. zł, sprzedaż będzie zwolniona z opodatkowania VAT.

Termin przetargu to 22 października br. o godz. 10:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lesznie, pl. Kościuszki 4b, sala nr 18.

Ogłoszenie o przetargu