Dziś Starostwo Powiatowe w Lesznie odwiedziły dzieci z Niepublicznego Przedszkola Językowego Bajka z Leszna.

Licząca 25 osób grupa „Zajączki” z Niepublicznego Przedszkola Językowego Bajka z Leszna wraz z wychowawczyniami Darią Olejniczak i Beatą Rosik przez godzinę poznawały pracę urzędników samorządowych. Wicestarosta Grzegorz Rusiecki i sekretarz powiatu Katarzyna Kamińska opowiadali o działalności Starostwa Powiatowego w Lesznie. Przedszkolacy zobaczyli m.in. salę sesyjną Rady Powiatu Leszczyńskiego, gabinety starosty i wicestarosty, a także m.in. salę obsługi klientów w Wydziale Komunikacji i Transportu.

{gallery}2019/Leszno_Starostwo_przedszkolacy_2019,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}