Od 2 października br. zostanie zamknięty na dwa tygodnie odcinek drogi powiatu leszczyńskiego Radomicko – Targowisko w gminie Lipno. Wprowadzenie objazdu spowodowane jest pracami przy budowie drogi ekspresowej S5.

Spółka Mota-Engil buduje ponad 15-kilometrowy odcinek drogi ekspresowej S5 Poznań – Wrocław między węzłami Radomicko i Kościan Południe.  W związku z pracami przy węźle Radomicko od 2 października br. wprowadzona zostanie na dwa tygodnie tymczasowa organizacja ruchu na drodze powiatowej 4757P.  Odcinek  Radomicko – Targowisko zostanie zamknięty dla ruchu. Wykonawca inwestycji wprowadzi objazdy do Targowiska przez Lipno, Żakowo i Górkę Duchowną.

Plan orientacyjny