Wielkopolski Fundusz Rozwoju zaprasza na konferencję „Doing Business”, która odbędzie się 2 października br. w godz. 10:30 - 14:30 w restauracji Antonińska przy ul. Ostroroga 8a w Lesznie.

To rozszerzona formuła konferencji organizowanych w Poznaniu, cieszących się dużym zainteresowaniem przedsiębiorców. Z jednej strony zebrane zostaną najważniejsze informacje z wcześniejszych wydarzeń, również te dotyczące różnic kulturowych, które często warunkują udany biznes, z drugiej strony celem jest pokazanie szerokiego spektrum możliwości, jakie dają oferty poszczególnych spółek samorządowych - Wielkopolskiego Funduszu Rozwoju, Wielkopolskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości,  Funduszu Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego oraz Agencji Rozwoju Regionalnego w Koninie. Będzie więc mowa o niskooprocentowanych pożyczkach, w tym „Jeremie2”, środkach unijnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej, poręczeniach i gwarancjach.  Dodatkowo zostanie stworzona specjalna strefa B2B do indywidualnych rozmów.

Zgłoszenia na konferencję w Lesznie przyjmowane są przez Wielkopolski Fundusz Rozwoju do 30 września pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ;

tel. 61 671 72 13.

Program konferencji w Lesznie