Ok. 100 osób uczestniczyło w rajdzie rowerowym „Szlakiem drewnianych kościołów”. Impreza zorganizowana przez Stowarzyszenie Turystyki Rowerowej Dynamo Wilkowice została dofinansowana z budżetu powiatu leszczyńskiego.

W rajdzie uczestniczyło ok. 100 osób, w tym zorganizowane grupy kolarskie spoza Leszna i powiatu leszczyńskiego: z Pobiedzisk, Wrześni, Krotoszyna, Kościana, Poznania, Śremu, Jarocina i Solca. Miłośnicy turystyki rowerowej  przejechali ponad 40 km, zwiedzili drewniane świątynie Michała Archanioła w Jezierzycach Kościelnych oraz Franciszka z Asyżu w Bronikowie, a w Koczurach spotkali się na kawie.

Organizacja rajdu została dofinansowana z budżetu powiatu leszczyńskiego.