Na przebudowywanym odcinku drogi powiatowej w Krzycku Wielkim ułożona została już większość masy ścieralnej. O ile pogoda pozwoli, to w najbliższych dniach nowego asfaltu doczekają się także mieszkańcy Sądzi.

Po wykonaniu zleconej przez gminę Włoszakowice budowie sieci kanalizacji sanitarnej oraz wymianie sieci wodociągowej w Krzycku Wielkim firma Budo Instal Paweł Kaczmarek z Leszna ułożyła warstwę ścieralną asfaltu na drodze powiatowej - ul. Prymasa  Krzyckiego - na odcinku od skrzyżowania z ul. Górnego do skrzyżowania z ul. Kaczmarka. Do wykonania pozostały jeszcze odcinki nawierzchni na zjazdach do części posesji. Prace te, a także ułożenie warstwy ścieralnej na drodze powiatowej przez Sądzię (także po budowie kanalizacji sanitarnej), od skrzyżowania przy posesji nr 19 do granicy miejscowości, mają być wykonane, gdy tylko pozwoli na to pogoda.