Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje 15 października br. Dzień Seniora w Lesznie pod hasłem  „Żyj zdrowo”.

Informacja Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Zapraszamy Państwa 15 października 2019 r. w godzinach od 10:00 do 13:00 do siedziby Inspektoratu ZUS w Lesznie, al. Krasińskiego 36, II piętro - sala szkoleniowa.

Harmonogram:

10:00 - Prelekcja  „ NFZ w pigułce -e-zdrowie, Internetowe Konto Pacjenta, e- recepta” - NFZ Leszno

0:30 - Prelekcja  „Bezpieczny Senior” – Komenda Miejska Policji Leszno

11:00 – Prelekcja „Promocja zdrowia” – Państwowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lesznie

11:30 - Prelekcja „ Bezpieczne Życie Seniora „ – KM Państwowej Straży Pożarnej Leszno

12:15 - Pokaz  udzielania pierwszej pomocy –  Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie

Podane godziny rozpoczęcia poszczególnych bloków tematycznych są szacunkowe. W zależności od zainteresowania danym tematem mogą ulec drobnej zmianie.

STOISKO WYSTAWIENNICZE

Wystawa prac artystycznych wychowanków Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego im. Piotrusia Pana (Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Lesznie)

WYSTĘP

Przedszkolaki „ Biedronki” z Przedszkola Miejskiego nr 20 w Lesznie – ok. godz. 11:45

STANOWISKO EKSPERCKIE

Porady żywieniowe, pomiar ciśnienia i poziomu cukru we krwi – PWSZ Leszno

Dla umilenia czasu, oprócz energetycznego występu Przedszkolaków, naszym Seniorom oferujemy ciepłe napoje i słodki poczęstunek.

Dysponujemy ograniczoną ilością miejsc. Zapisy telefoniczne lub mailowe przyjmują:

1) Monika Gajewska – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 502008721, 65-5258477;

2) Halina Koczorowska – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 65-5258411.