W Starostwie Powiatowym w Lesznie zorganizowane zostały spotkania z przedstawicielami organizacji pozarządowych i samorządów na temat prawidłowego dokumentowania realizacji zadań publicznych.

Centrum PISOP z Leszna we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Lesznie przeprowadziło szkolenie poświęcone m.in. prawidłowemu wypełnianiu nowych formularzy ofert oraz sprawozdań z realizacji zadań publicznych przez organizacje pozarządowe. Uczestniczyli w nim ponad 20 przedstawicieli fundacji i stowarzyszeń oraz ponad 20 pracowników samorządów z kilku powiatów subregionu leszczyńskiego.

Spotkanie w Lesznie było także okazją do wzajemnej wymiany doświadczeń i nawiązania relacji z innymi organizacjami pozarządowymi. Zostało zorganizowane w ramach projektu LCIWIS – Leszczyńskie Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych, współfinansowanego przez samorząd województwa wielkopolskiego.

{gallery}2019/Leszno_Starostwo_PISOP_szkolenie_2019,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}