W siedzibie Starostwa Powiatowego w Lesznie przy Alejach Jana Pawła II 23 rozpoczął się remont pomieszczeń biurowych i sanitariatów. Za utrudnienia z jakimi spotykać się będą mieszkańcy w dostępie do części biur urzędu przepraszamy.

Firma Ogólnobudowlana Daw-Bud Dawid Szłapka z Kokorzyna po wygranym przetargu rozpoczęła remont podłóg i ścian pomieszczeń na parterze budynku przy Alejach Jana Pawła II 23 w Lesznie, zajmowanych przez Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Lesznie oraz sanitariatów na parterze, drugim i trzecim piętrze tego obiektu. Zgodnie z umową prace potrwają do 9 grudnia br. i w tym czasie mogą nastąpić chwilowe utrudnienia dla mieszkańców w dostępie do niektórych remontowanych pomieszczeń. W czasie wykonywanych robót zlokalizowany w budynku przy Alejach Jana Pawła II w Lesznie wydział pracować będzie jednak bez żadnych ograniczeń.

Za utrudnienia w czasie remontu przepraszamy.

fot. leszno.pl