Stowarzyszenie ZMW oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Przybyszewie zapraszają do uczestnictwa w projekcie „COOlturalne i aktywne – Babki na maksa!".

Cykl warsztatów kulinarnych i wspólnego gotowania skierowany jest do mieszkańców powiatu leszczyńskiego. Podczas każdego z warsztatów przygotowywane będą inne regionalne potrawy.

Warsztaty odbędą się w następujących terminach:

- 28 października (połączone z zajęciami z carvingu), 6, 13, 20, 27 listopada 2019 r.

Wszystkie warsztaty odbywać się będą w sali wiejskiej w Przybyszewie o godz. 19:00.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu (SMS) - 501 259 666. Liczba miejsc ograniczona.

Projekt „COOlturalne i aktywne – Babki na maksa!" jest współfinansowany z budżetu powiatu leszczyńskiego.