Powiatowy rzecznik konsumentów od 4 listopada br. przyjmować będzie interesantów na dyżurach w poniedziałki i piątki.

Z początkiem listopada br. wprowadzone zostały dyżury, podczas  których powiatowy rzecznik konsumentów Leszek Jankowski przyjmować będzie mieszkańców powiatu leszczyńskiego. Porady będą udzielane w poniedziałki – godz. 10:00 – 16:00 oraz w piątki – godz. 11:00 – 15:00.

Dyżury odbywać się będą w siedzibie Starostwa Powiatowego w Lesznie na pl. Kościuszki 4b, parter – pokój nr 4. Informacje telefoniczne pod numerem telefonu 65 5296823.