Trzy biblioteki szkolne z powiatu leszczyńskiego przystąpiły do konkursu „Tysiąc powodów by czytać” organizowanego przez Empik. Do 28 listopada br. trwa głosowanie na wykonane w ramach konkursu prace.

Trwa czwarta edycja konkursu Empiku „Tysiąc powodów by czytać”. Uczestniczą w nim biblioteki ze szkół podstawowych z całej Polski, a pula nagród to 10 000 książek – po 1000 dla każdego z 10 laureatów. W rywalizacji uczestniczą m.in. szkoły podstawowe z Kąkolewa, Lipna i Święciechowy.

Warunkiem przystąpienia do konkursu było przygotowanie pracy plastycznej przedstawiającej scenę z wybranej książki. Na prace można głosować tylko poprzez aplikację mobilną Empiku, którą trzeba ściągnąć na telefon komórkowy. Głosowanie trwa do 28 listopada br. Każdego dnia można oddać jeden głos z jednego numeru telefonu. Im więcej numerów, tym więcej głosów.

Informacje na temat głosowania