Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Rydzynie podpisała umowę o współpracy z  Zespołem Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach.

W pałacu we Włoszakowicach podpisano pierwszą w powiecie leszczyńskim umowę o współpracy między Powiatową Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną w Rydzynie, a szkołą podstawową i średnią. Dyrektor poradni Ewa Rosolska i dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach Jarosław Zielonka określili zadania obu placówek w zakresie  pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Realizacja szczegółowych ustaleń jest niezmiernie ważna, gdyż udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej to jedno z podstawowych zadań każdej szkoły. Podpisane porozumienie ma uściślić dotychczasową współpracę.