Dziś rozpoczęła się przebudowa drogi powiatowej nr 4760P w Święciechowie. Prace potrwają do 14 grudnia br. i będą wiązać się z okresowymi utrudnieniami dla kierowców.

Spółka Infrakom z Kościana przebuduje ok. 1,7 km drogi powiatowej nr 4771P przez Święciechowę, na odcinku od ronda przy wiadukcie przy drodze ekspresowej S5 od strony Leszna do ronda z drogami w kierunku Wilkowic i Włoszakowic. Prace będą odbywać się przy pełnym ruchu, ale wiązać się będą z czasowymi utrudnieniami dla kierowców, dlatego Zarząd Dróg Powiatowych w Lesznie zaleca objazd Święciechowy łącznicami drogi ekspresowej S5.

Zgodnie z umową prace o wartości ok. 1,3 mln zł mają być wykonane do 14 grudnia br.