W Starostwie Powiatowym w Lesznie omówiono założenia przyszłorocznego budżetu jednostek oświatowych samorządu.

W spotkaniu z pracownikami Wydziału Organizacyjnego, Oświaty i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Lesznie uczestniczyły dyrektorki samorządowych placówek edukacyjnych – Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Rydzynie, Zespołu Szkól Specjalnych w Górznie i Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w  Rydzynie. Omówione zostały założenia budżetu oświatowego na 2020 r. oraz sposoby usprawnienia konstrukcji arkuszy organizacyjnych jednostek, a także wymiany informacji między organem prowadzącym, a placówkami.