W poniedziałek 9 grudnia br. rozpocznie się remont pomieszczeń Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w  Lesznie. Zakres działalności wydziału nie ulegnie ograniczeniu, ale wystąpią pewne utrudnienia w warunkach obsługi klientów.

W Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie rozpocznie się remont pomieszczeń, przede wszystkim tych, z których korzystają klienci. W ramach prowadzonych robót wymieniona zostanie instalacja klimatyzacyjna, dzięki czemu poprawi się komfort obsługi mieszkańców przez urzędników, zwłaszcza w upalne dni.

Prace rozpoczną się 9 grudnia br., a znaczna ich część prowadzona będzie popołudniami i w weekendy, by w jak najmniejszym stopniu utrudniać normalną pracę wydziału. Zakres działalności nie ulegnie ograniczeniu, a za czasowe utrudnienia w obsłudze przepraszamy.