W pałacu w Pawłowicach odbyły się obchody jubileuszu 70-lecia Ludowego Klubu Sportowego Zootechnik Pawłowice, w których uczestniczyli starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak, przewodniczący Rady Powiatu Leszczyńskiego Jan Szkudlarczyk, radny Jan Sobczak.

W pięknych murach pawłowickiego pałacu spotkali się działacze, trenerzy i zawodnicy LKS Zootechnik. To było wielkie święto całej lokalnej społeczności. LKS Zootechnik od 70 lat ma wiernych kibiców. Historię klubu przybliżył zebranym starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak, autor licznych historycznych publikacji.

Od 1980 roku prezesem Zootechnika jest znany działacz sportowy Marian Witczak i do dzisiaj zarządza klubem. Podczas uroczystości nagrodzono Sportowca 70-lecia, którym został Jan Wawrzyniak, Trenerów 70-lecia: Zygmunta Krygiela, Jerzego Radajewskiego, Andrzeja Adamczaka i wybrano Drużynę 70-lecia, w której znalazło się 29 sportowców.

Fot. Leszno24.pl

{gallery}1.2019/Zootechnik,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}