Zarząd Powiatu Leszczyńskiego uchwałą Nr 112/2019 z dnia 16 grudnia 2019 r. ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych ze sfery działalności pożytku publicznego w Powiecie Leszczyńskim w 2020 roku.

Ogłoszony otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w Powiecie Leszczyńskim na 2020 rok obejmuje zadania dotyczące:

1) kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego

2) wspierania i upowszechniania kultury fizycznej

3) turystyki i krajoznawstwa

4) promocji i ochrony zdrowia.

Podmioty ubiegające się o dotacje składają osobiście oferty w punkcie obsługi klienta Starostwa Powiatowego w Lesznie, pl. Kościuszki 4B, pod rygorem nieważności, w nieprzekraczalnym terminie do 15 stycznia 2020 r. do godz. 15:00 lub przesyłają za pośrednictwem poczty w terminie do 15 stycznia 2020 r. (decyduje data nadania przesyłki). Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2020 r.” oraz zaznaczeniem nazwy podmiotu składającego ofertę.