W Brennie rozpoczął się remont chodnika przy ulicach Jeziornej i Niwka. Prace potrwają do połowy stycznia 2020 r.

Firma FSK Bruk Krystian Miś z Wijewa na zlecenie Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie wykonuje remont chodnika przy ulicach Jeziorna (w kierunku Miastka) i Niwki w Brennie.  Na istniejącym  chodniku na długości ok. 560 mb nastąpi wymiana krawężników, usunięte będą stare płytki, wykonana nowa podbudowa oraz ułożona zostanie używana kostka betonowa, pochodząca z rozbiórki chodników przy drogach powiatowych w gminie Wijewo.

Prace o wartości ok. 90 tys. zł, finansowane przez powiat leszczyński i gminę Wijewo, potrwają do połowy stycznia 2020 r.

{gallery}2019/droga_Brenno_1_2019,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}