Tenisiści stołowi Wametu Dąbcze awansowali do półfinału Puchar Europy. Ich ćwierćfinałowy rywal - francuski klub PPC Jeumont - zrezygnował z udziału w ćwierćfinale.

Zawodnicy z Dąbcza w grudniu br. awansowali do ćwierćfinału Pucharu Europy TT Inter Cup, przegrywając z włoskim ASD Tennistavolo Norbello 2:5 i pokonując na wyjeździe niemiecki TSG Zellertal aż 7:0. W kolejnej rundzie wylosowali francuski klub PPC Jeumont.

Do rywalizacji jednak nie dojdzie, gdyż Francuzi poinformowali o rezygnacji z udziału w ćwierćfinale. Wamet Dąbcze awansował więc do półfinału.  Losowanie par półfinałowych odbędzie się w lutym 2020 r.