Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego prowadzi badania potrzeb przewozowych w publicznym transporcie zbiorowym na potrzeby rozkładu jazdy pociągów, który będzie obowiązywał od 13 grudnia br.

Zadania organizatora przewozów kolejowych w Wielkopolsce wykonuje marszałek województwa, a usługi przewozowe na jego zlecenie świadczą operatorzy kolejowi – spółki Przewozy Regionalne oraz  Koleje Wielkopolskie.

Urząd Marszałkowski prowadzi badania potrzeb przewozowych w publicznym transporcie zbiorowym na potrzeby rozkładu jazdy pociągów, który będzie obowiązywał od 13 grudnia br. Wnioski w tym zakresie można składać na specjalnym formularzu do 7 lutego 2020 r. na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. W tytule e-maila należy wpisać: BADANIE POTRZEB PRZEWOZOWYCH W PUBLICZNYM TRANSPORCIE ZBIOROWYM na potrzeby rozkładu jazdy 2020/21.