Fundacja Sztuka z Leszna wydała pocztówkę, na której znalazły się najlepsze fotografie zgłoszone w konkursie „Powiat leszczyński w obiektywie”.

W ramach dofinansowanego z budżetu powiatu leszczyńskiego projektu „Fotograficzny wir talentów” Fundacja sztuka zorganizowała cykl warsztatów fotograficznych dla ok. 30 mieszkańców powiatu leszczyńskiego w wieku 10-18 lat oraz otwarty konkurs fotograficzny „Powiat leszczyński w obiektywie”.

Projekt zakończył się wydaniem pocztówki z najlepszymi fotografiami nagrodzonymi w konkursie autorstwa: Jakuba Schwarza, Jakuba Petrymusza, Dawida Moszka i Mateusza Mocka.