W ratuszu w Lesznie Redakcja ABC i portalu leszno24.pl w corocznej uroczystości uhonorowała „Ludzi Roku 2019”. Jednym z wyróżnionych był starosta leszczyński Jarosław Wawrzyniak.

Co roku Redakcja ABC przyznaje tytuły Człowieka Roku wyróżniającym się w regionie leszczyńskim osobom w działalności społecznej, gospodarczej i publicznej. Dyplomy tradycyjnie wręczył redaktor naczelny Antoni Neczyński.

Tytuły „Ludzi Roku 2019” otrzymali Jarosław Wawrzyniak, starosta leszczyński, Ewa Jankowska, kierująca Zespołem Pieśni i Tańca Marynia w Święciechowie, Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Lipieńskiej, Wiesława Walkowska, nauczycielka z Zespołu Szkół Ogólnokształcących we Włoszakowicach, propagująca grę w szachy, Tomasz Błaszak, właściciel firmy Fogo z Wilkowic, Piotr Rusiecki, prezes Fogo Unii Leszno oraz Jakub Żak, ratownik medyczny wykorzystujący motoambulans do udzielania pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach.

Galeria zdjęć na profilu Fb