W prowadzonym przez powiat leszczyński Środowiskowym Domu Samopomocy w Kąkolewie  odbyło się VII Spotkanie Noworoczne.

W spotkaniu uczestniczyli podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Kąkolewie i ich rodziny, władze powiatu leszczyńskiego, w tym Jan Szkudlarczyk, przewodniczący Rady Powiatu Leszczyńskiego i Maciej Wiśniewski, wicestarosta leszczyński oraz m.in. przedstawiciele władz gminy Osieczna.

Uczestnicy spotkania obejrzeli Przedstawienie Noworoczne na motywach książki „Mały Książe"  Antoina de Saint Exupery’ego w wykonaniu podopiecznych ŚDS, wysłuchali piosenek w wykonaniu Julii Molickiej oraz obejrzeli wystawę fotografii Tomasza Piaszczyńskiego, podopiecznego ŚDS w Kąkolewie.

Więcej zdjęć na profilu powiatu leszczyńskiego na Facebooku