W Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Rydzynie zorganizowany został konkurs wiedzy o Rydzynie.

W konkursie przygotowanym przez nauczyciela SOSW Rydzyna Roberta Leciejewskiego uczestniczyło  15 wychowanków  placówki. Młodzież odpowiadała na 16 pytań na temat Rydzyny i ośrodka, w którym się uczą. e swojego zadania wychowankowie wywiązali się bardzo dobrze, czego dowodem mogą być wyniki zmagań konkursowych.

Pierwsze miejsce w konkursie wiedzy o Rydzynie zajął Tomasz (VI gr.) – 23 pkt, drugie - Józef (V gr.) – 19 pkt, a trzecie - Julia (III gr.) – 18 pkt.

Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani słodkościami, a trójka finalistów otrzymała okolicznościowe nagrody.

Więcej zdjęć na profilu powiatu leszczyńskiego na Facebooku