Brygada remontowa Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie wyrównała destruktem asfaltowym dwa odcinki drogi powiatowej nr 4771P w Wilkowicach.

Część drogi powiatowej nr 4771P – ul. Dworcowej - w Wilkowicach ma nawierzchnię gruntową. Pracownicy ZDP w Lesznie wyrównali destruktem asfaltowym dwa jej odcinki będące w bardzo złym stanie technicznym – jeden w rejonie ostatnich zabudowań w tej miejscowości oraz drugi przy skrzyżowaniu z drogą w kierunku Mórkowa. Destrukt pochodził ze sfrezowanej nawierzchni asfaltowej z dróg w gminie Lipno, które zostały zmodernizowane w ub.r.

{gallery}2020/drogi_Wilkowice_rownanie_drog_2020,width=250,height=250,resize_images=1,width_image=800,height_image=600{/gallery}