Pracownicy Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie tradycyjnie okres jesienno – zimowy wykorzystują na porządkowanie poboczy dróg.

Powiat leszczyński zarządza blisko 400 km dróg w siedmiu gminach, więc ich bieżące utrzymanie wymaga sporych nakładów sił i środków. Pracownicy Zarządu Dróg Powiatowych w Lesznie miesiące jesienne i zimowe wykorzystują głównie na porządkowanie poboczy – obcinanie gałęzi drzew,  wycinanie odrostów przy drzewach  oraz wykaszanie skarp. W ostatnich tygodniach prace były prowadzone m.in. w Wilkowicach oraz w okolicach Kociug i Bojanic.

Więcej zdjęć na profilu powiatu leszczyńskiego na Facebooku